SOKÓŁ II PRZYTKOWICE – POGOŃ BUGAJ 1:1 (1:1)

1:0 (30 min) Jakub Guguła zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, z około 35 metrów. Piłka, która „szła” z wiatrem, zmyliła nieco bramkarza i wpadła pod poprzeczkę.
1:1 (38 min) Łukasz Jurek także z rzutu wolnego uderzył na bramkę Sokoła. Bramkarz gospodarzy przepuścił piłkę pod brzuchem.

-Pierwsza połowa wyglądała dobrze z naszej strony, ale po przerwie zabrakło już siłtwierdzi Mateusz Smajek, zawodnik Sokoła II. –Dobrze spisywała się nasza linia obronna, którą kierował kapitan Piotr Janicki. Moim zdaniem wynik jest sprawiedliwy. Do zwycięstwa zabrakło nam przede wszystkim zimnej krwi w sytuacjach podbramkowych. Odczuwamy niedosyt, bo mogliśmy wygrać ten mecz.

-To była typowa kopanina zarówno z jednej jak i z drugiej stronyuważa Andrzej Zielma, prezes Pogoni Bugaj. –Przeciętne spotkanie, choć obie drużyny miały sporo okazji na bramkę. Remis jest jednak zasłużony i nie krzywdzi żadnej ze stron.